בדקו מה האפשרויות העומדות בפניכם

אודות המשרד

משרד עורכי דין, מתמחים בהשגת הפטר מחובות ובביטול הגבלות ועיקולים, בייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל ובניהול הסדרי חוב והוצאה לפועל.

חייגו או שלחו הודעה ותצאו לדרך חדשה

נלחמים בשבילכם!​

משרדנו מתמחה במתן ייצוג מלא, חסר פשרות, לחייבים. במסגרתו אנו בוחנים את מצבו הכלכלי של הלקוח ובהתאם בוחרים עבורו את מסלול ההפטר המתאים ביותר עבורו. לאחר הייעוץ הראשוני אנחנו בונים עבור לקוחותינו אסטרטגיה משפטית ולרוב תוך 24 שעות מתחילת תהליך הטיפול המשפטי, תוגש בקשה לבית המשפט או לשכת הוצאה לפועל לעיכוב ההליכים התלויים נגדם.

משרדנו מציע פתרון אמיתי למתקשים בהחזר החובות ואף מתוות מסלולים ליציאה ממשבר כלכלי, דבר המאפשר מתן הפטר מהיר הנשען על עקרונות הרפורמה החדשה בהליכי פשיטת הרגל והחוק החדש (חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי)

במסגרת השירות המשפטי, לקוחותינו זוכים לליויי מלא, ייצוג משפטי בדיונים ואספות נושים. בנוסף, אנו מבצעים מגוון פעולות לביטול עיקולים והגבלות הפוגעות במהלך החיים התקין של החייב.


לקוחות משרדנו נהנים מיעילות, זריזות ומקצועיות של צוות המשרד והכל על מנת לקצר משמעותית את משך הזמן לקבלת הפטר מהיר והיציאה לדרך חדשה בחיי החייב.
משרד עו"ד אבי חייט ושות'

צאו לדרך חדשה, חייגו או שלחו הודעה!

מסירות, זמינות ומקצועיות

אנחנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליך המשפטי בצורה יעילה ואקטיבית כדי להפוך את התהליך לכמה שיותר קל.

צאו לדרך חדשה!

חייגו או שלחו הודעה לייעוץ ראשוני חינם


השאירו פרטים ונציג מטעמינו ייצור עמכם קשר למציאת המסלול הנכון עבורכם.

יצירת קשר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. 

אבי חייט ושות' עורכי דין, מתמחים בהוצאה לפועל, הפטר חובות לבנקים ופשיטות רגל.
בואו לפגישת יעוץ משפטי מקצועי ללא עלות ותצאו לדרך חדשה נטולת חובות!