בדקו מה האפשרויות העומדות בפניכם

הוצאה לפועל

יש לנו ניסיון רב בליווי חייבים בהליכי הוצאה לפועל ואנחנו יודעים למצוא עבור כל אחד את הפיתרון הנכון עבורו לעתיד נקי מחובות.

חייגו או שלחו הודעה ותצאו לדרך חדשה

הוצאה לפועל

קבלת הודעה המבשרת שנפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל הוא אולי הרגע המפחיד ביותר לחייבים, ובצדק.

זוהי הודעת אזהרה, בתוכה מצוינים גובה החוב שיש לפרוע, פרטי הזוכים (אלו שזכאים לכסף מהחייב) ועוד. לבקשה מצורף סכום תשלום לפירעון. הדרך הפשוטה לסיים את הסיפור היא לשלם את החוב בהקדם, לפני שההליך יתפתח, אך, לא תמיד הדבר אפשרי.

רבים מהחייבים מוצאים את עצמם המומים ונמנעים מלעשות כל פעולה. ובלי לשים לב גורמים להתרדרות חריפה במצב בגלל האופי המאוד קשוח של הליך ההוצאה לפועל.

הליך ההוצאה לפועל יכול לגרור עיקולים והגבלות על החייב וגם, סכום החוב יכול לצאת משליטה מהר מאוד, היות והריביות בהליך ההוצאה לפועל עשויות להגיע למאות אחוזים.

למשרדנו ניסיון רב בליווי חייבים מול הוצאה לפועל ואנחנו יודעים לבחור עבורם את הדרך הנוחה ביותר עבורם למחיקת חובותיהם.

צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם. הדברים יראו לכם הרבה פחות מפחידים.

מחיקת חובות והסדרים משרד עו"ד אבי חייט ושות

השאירו פרטים או צרו  קשר לבחינת המסלולים הטובים עבורכם לעתיד חדש ונקי מחובות.

 

אתם לא לבד. חייגו או שלחו הודעה לייעוץ ראשוני חינם

מהם השלבים בהליך הוצאה לפועל

1. פתיחת תיק

מיד עם פתיחת התיק מקבלים הודעה אזהרה בדואר בתוכה מצוינים גובה החוב שיש לפרוע, פרטי הזוכים ועוד. לבקשה מצורף סכום תשלום לפירעון. זהו השלב הטוב ביותר לסיים את הסיפור במידה ובאפשרותכם לסגור את החוב.

2. תקופת אזהרה

תקופת האזהרה נמשכת 20 או 30 יום (תלוי באופי התיק) ובמהלכה יכול החייב לבצע מספר פעולות: התנגדות לחוב, להגיש בקשה לחקירת יכולת (חקירה שבודקת האם יש לו את סכומי הכסף הדרושים לכיסוי החוב) או להיגע לפשרה עם הזוכה או הזוכים. זהו שלב קריטי בתהליך ואנחנו ממליצים לא להסס וליצור קשר עם עו"ד מומחה ממשרדנו לשיחת ייעוץ. בשלב זה ניתן לנקוט במגוון פעולות שיכולות להאריך את שעון החול ולתת אויר לנשימה ואפילו להביא לעיכוב הליכים.

3. מציאת הדרך הטובה ביותר לסגירת החוב

אילו אפשרויות עומדות לפני חייב בתקופת אזהרה? זה תלוי במספר גורמים.
אם אתם מכירים בחוב (מודים שצריכים לשלם אותו) - במידה ויש לכם את הסכום המלא, תשלום מלא החוב הוא הדרך הפשוטה ביותר לסיים את הליך ההוצאה לפועל. במידה ואינכם יכולים לשלם את החוב בבת אחת ישנם מספר פתרונות, למשל, בקשה לפריסת החוב לתשלומים, בקשה לשינוי צו תשלומים, בקשה לאיחוד תיקים והכרזה על חייב מוגבל באמצעים.

במידה ואינכם מכירים בחוב הדבר תלוי באיזה מסגרת מטופל החוב. אם החוב מטופל באמצעות ההוצאה לפועל ניתן להגיש התנגדויות שונות, לבקש עיכוב תהליכים ועוד וניהול הליך בפני בית המשפט אשר יכריע לעניין החוב ונכונתו
אם החוב מטופל בבית משפט ניתן להגיש ערעור על פסק הדין, ביטול פסק דין בהיעדר הגנה או בקשה לעיכוב ביצוע פסק דין.

אל תתנו לפחדים להחמיר את המצב!

ישיחה עם עו"ד מומחה בהוצאה לפועל בהקדם יכולה להקל מאוד על התהליך.

פנו לייעוץ חינם

אנחנו במשרד אבי חייט ושות' נלחם בשביכם ונלווה אתכם עד להשגת המטרה!
השאירו פרטים או צרו קשר לשיחת יעוץ חינם.

יצירת קשר

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. 

אבי חייט ושות' עורכי דין, מתמחים בהוצאה לפועל, הפטר חובות לבנקים ופשיטות רגל.
בואו לפגישת יעוץ משפטי מקצועי ללא עלות ותצאו לדרך חדשה נטולת חובות!